Get Adobe Flash player

AKTUALNOŚCI

PARTNER SZKOŁY

 

 

 OFERTA PRACY   

 

 

PRZYDATNE LINKI

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Plan zajęć

Harmonogram zajęć  na pierwszy semestr 2019/2020

 

07.09.19 – rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020
14.09.19
21.09.19- Macmillan Coffee Morning, oraz spotkanie Rady Rodziców z Radą Nauczycieli
28.09.19
05.10.19- kluby: plastyczny, gry planszowe, koszykówka
12.10.19- kluby: zabawa w kuchni, gry planszowe, koszykówka; Dzień Nauczyciela
19.10.19- IV konkurs recytatorski 
26.10.19
02.11.19- przerwa szkolna – brak zajęć
09.11.19- kluby: plastyczny, gry planszowe, koszyówka
16.11.19-  pasowanie na ucznia 1-ej klasy
23.11.19- kluby: zabawa w kuchni, gry planszowe, koszykówka
30.11.19-Spotkanie z Mikołajem
07.12.19- kluby: zabawa w kuchni, gry planszowe, koszykówka
14.12.19- Śpiewamy Kolędy
21.12.19 – przerwa świąteczna
28.12.19 – przerwa świąteczna
04.01.20 – przerwa świąteczna

11.01.20- kluby: plastyczny, gry planszowe, koszykówka
18.01.20
25.01.20- kluby: zabawa w kuchni, gry planszowe, koszykówka
01.02.20- kluby: plastyczny, gry planszowe, koszykówka
08.02.20- kluby: zabawa w kuchni, gry planszowe, koszykówka
15.02.20
22.02.20 – przerwa szkolna- brak zajęć

 

Plan zajęć

Godziny zajęć

 Klasa I  (6-7lat)

Klasa II  (7-9lat)

Klasa III (9-10lat)

Klasa IV  (10-11lat)

Klasa V  (11-14lat)

10:10 – 10:55

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia zintegrowane

J.polski

J. polski

11:05 – 11:50

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia zintegrowane

J.polski

J.polski

12:05 – 13:00

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia zintegrowane

J.polski

J.polski

 

 

 

 

 

 

13:00 – 14:00

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe

Zajecia dodatkowe

 

 

Godziny zajęć

Zerówka  (5-6 lat)

Przedszkole (4 latki)

10:10 – 11:05

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia zintegrowane

11:30 – 12:10

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia zintegrowane

12:20 -  13:00

Zajęcia zintegrowane

Zajęcia zintegrowane

 

 

 

13:00 - 14:00

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe

 

 
Jedna sobota miesiąca zajęcia religii

10:10-10:55 klasa I i klasa II

11:05-11:35 klasa III

11:40-12:00 Przedszkole i zerowka

12:05-13:00 klasa IV i klasa V

 

Harmonogram zajęć dodatkowych
 
Klub plastyczny odbędzie się :
05.10.19,
09.11.19,
11.01.20,
01.02.20
od godziny 13:00 do 14:00. Cena za 1 dziecko 8 funtów, za dwoje 12 funtów. Kwota płatna z góry na pierwszych zajęciach. 
  • Zajęcia będą prowadzone przez panią Magdalenę Leśniaki i panią Władysławę Garus.

Zabawa w kuchni odbędzie się:
12.10.19,
23.11.19,
07.12.19,
25.01.20,
08.02.20
od godziny 13:00 do 14:00. Cena za jedno dziecko 10 funtów, za dwoje 15 funtów. Kwota płatna z góry na pierwszych zajęciach. 
  • Zajęcia będą prowadzone przez panią Magdalenę Adamowicz.
  •  
  • Gry planszowe- od godziny 13:00 do 14:00- zajęcia są bezpłatne, prowadzone będą przez pana Krystiana Makucewicza.
  •  
  • Koszykówka- od godziny13:00 do 14:00- zajęcia są bezpłatne, prowadzone będą przez pana Grzegorza Siwickiego.